Martion Szerepjáték - valósidejű, fantasy alternatív jelenben játszódó fórumos szerepjáték

Helyszíncsoportok > Budapest > Közterületek

Budapest helyszínei

Leírás  Regisztráció  Bejelentkezés  Játékostárs-kereső (0)  Könyvjelzők  Régi üzenetek ()  Események (0)

hozzászólás megjelenítése.

37263 db hozzászólás van a témában. Jelenleg 0 személy tartózkodik a témában (utolsó 5 perc adata).

következő 20 hozzászólás következő oldal
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, Az V-ös birtok munkatársa #37263 / 2026.06.09. 20:16:51
[Valahol a belvárosban ]

*Oldalra pillant futólag a másikra, halvány mosoly kiül a szájára, onnan nem szűnik.*
- Mondanám, hogy így kiegyenlítődnek az esélyek, de még mindig előnyben leszel *pillant Irénre.
Még egy darabig szóval tartják egymást, mielőtt elbúcsúznak Iréntől, a helyet csak rendbe kell rakni távozás előtt, utána pedig valószínűleg Milosnál tölti az éjszakát.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37262 / 2026.06.08. 22:38:34
[Valahol a belvárosban]

*Akkor immár a lány kezét fogva szélesedik a mosolya, mielőtt rábólintana az egyezségre.*
-Megegyeztünk. Amúgy néha a sok gyakorlat csak elviszi az embert, jól jön a friss nézőpont. *Fordul Irénhez, még véletlenül se gondolja hátránynak, ha a csapatban ő látott a legkevesebb szabadulószobát. Azt meg csak gondolatban teszi hozzá, hogy a tapasztalatban biztosan előbbre jár a nő, ami kifejezetten nem hátrány ott. *
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37261 / 2026.06.04. 19:30:40
[Valahol a belvárosban]

*Hagyja, hogy a fiatalok megbeszéljék, kitalálják, végül aztán elmosolyodva bólint.*
Akkor legyen így. Igaz, akkor én fogok helyzeti hátrányból indulni, de végülis olyat még soha nem hallottam, hogy valakit tényleg nem engedtek volna ki. Az lenne csak az igazi koncepció. *Kiszélesedik a mosolya. Nem fél az ilyen játéktól, mert megvan a biztonság luxusa, de azért eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne, ha igazából is a szabadulás lenne a tét. Vajon sikere lenne egy ilyen helynek?*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, Az V-ös birtok munkatársa #37260 / 2026.06.03. 22:20:25
*Belefordítja a kézfejét a simításba, így kézfogás lesz tulajdonképp a dologból. Egészen jól felismeri a másik, mire van szüksége. Szívesen meg is csókolná, de Irén előtt az olyan cringe.*
- Ez nem hangzik rossz megoldásnak *bólint Milosra.* - Nem zárkózom el, csak… meg kell néznem, hogy megy *von vállat Irénre pillantva ezúttal.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37259 / 2026.06.03. 21:39:59
[Valahol a belvárosban]

-Néha azért nem árt, ha valaki kijjebb jön a komfortzónájából... *Monára somolyog, rá is simítva a lány kézfejére. Elgondolkodva billenti aztán oldalra a fejét.*
-Vagy elmegyünk előbb pársor kettesben, aztán fokozatosan növelünk a létszámon, és meglátjuk, mennyire egyenesen arányos ezzel a frusztráció szint. *Hátha akkor nem lesz kényelmetlen senkinek, és még Irén is kipróbálhatja az élményt.*
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37258 / 2026.06.01. 16:15:55
[Valahol a belvárosban]

Ha valamit erőltetni kell, az már nem élvezet. *Elmosolyodik, hiszen egyetértés van, ahogy annak is szintúgy örül, hogy nem zárkóztak el a fiatalok a közös szabadulószobázás elől, habár Mona nem túl meggyőző. Amit pedig az imént mondott, az esetben is érvényes.*
Biztos? Nem szeretnék semmit kikényszeríteni, ha nem lenne mindenkinek jó élmény. Eddig is tökéletesen megvoltam anélkül, hogy kipróbáltam volna. *Vállat von, mert ez igaz. Voltak és lesznek olyan dolgok, amikből nem tud engedni, ez szerencsére nem tartozik közéjük.*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, Az V-ös birtok munkatársa #37257 / 2026.05.29. 22:28:42
[Valahol a belvárosban]

*Akkor ő nem szólal meg, ő addig rúgja magát, amíg be nem fejezi a könyvet. Túl makacs.*
- Nem vagyok annyira jó csapatban *mosolyog finoman. Inkább azért, mert hagy mindenki mást érvényesülni, ő maga pedig elnyomódik a hangok közt.* - De megpróbálhatjuk *bólint, mert nem zárkózik el, igazából maximum csendben figyeli majd a háttérből a kettőst.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37256 / 2026.05.29. 21:36:06
[Valahol a belvárosban]

-Ugye? *Nyújtja előre kicsit a fejét, hát ő is nehezen fogadja be, hogy valaki képes minden hangulatban ugyanazt a könyvet elővenni - vagy ha éppen nem olyan, akkor inkább nem is olvas. Mona válaszára szélesedik a mosolya.*
-Azért nem egyedül megy az ember, hogy összerakják, amijük van... vagy mindannyian frusztráltak lesznek. *Vigyrodik el, ez is egy opció. Derűsen fordul aztán Irén felé.*
-Igazából négy emberrel a legideálisabb, szóval akár szerezhetünk plusz egy főt, és elmehetünk úgy is. *Semmi jónak elrontója, szereti látni, más emberek logikája hogyan működik.*
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37255 / 2026.05.29. 19:52:17
[Valahol a belvárosban]

Miért, van aki egyszerre csak egyet olvas? Nem lehet mindig ugyanolyan a hangulata az embernek! *Röviden elneveti magát. Több könyvet olvasni, tökéletes normalitás. Milos aztán Monához fordul ugyan, de ez nem tartja vissza attól, hogy közölje:*
Ó. Azt én is mindig szerettem volna kipróbálni. *Hogy van-e ebben burkolt célzás? Igen, van. Hogy aztán célt ér-e, míg kiderül, tölt magának egy újabb pohár bort.*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, Az V-ös birtok munkatársa #37254 / 2026.05.29. 19:35:48
[Valahol a belvárosban]

*Nem mintha másmilyen családot igazán ismerne, de számára a fogadott család egy erőteljesebb kötelék, mint bármi más. A biológia sosem segítette ki ezen szempontból. Félmosollyal hallgatja Milost, alapvetően tényleg úgy látja, bármivel le tudná foglalni magát. Az esze viszont egy külön lapra tartozó szexepil.*
- Hm? *pillant ő is a másikra. Szabaduló szoba… mikor utoljára volt annyira nem élvezte, de valószínűleg a társaság miatt, sosem tudott érvényesülni ilyen helyzetekben.*
- Nagyon frusztrált tudok lenni, ha valamit nem sikerül megoldanom *válaszol végül.* - De egyébként szeretem a nyomozást meg a rejtélyt *erősíti meg.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37253 / 2026.05.29. 18:49:20
[Valahol a belvárosban]

-Igen, azt hiszem, kifejezetten szerencsések vagyunk. *Mona szavaira reagál, közben lassan a lány felé is fordítja a fejét szeretetteljes mosollyal. Irén kérdésein gondolkozik picit, elvigyorodva a végére, de azért biccent, vette. Ha felmerül benne valami, rákérdez majd.*
-Tudom, hogy klisé, de nagyo bele tudok merülni a munkámba. Ezenkívül amúgy bármivel le tudom magam foglalni. Szeretek olvasni, egyszerre minimum három könyvet váltogatok, de ugyanúgy kikapcsol, ha elmegyek barátokkal szórakozni. Nagyon szeretem például a szabadulószobákat, főleg azokat, ahol nem lehet, vagy csak specifikus mágiát lehet használni. Egyszer elmehetnénk amúgy, biztosan jó lennél benne. *Fordul a végén Mona felé ismét.*
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37252 / 2026.04.28. 21:35:40
[Valahol a belvárosban]

Sajnálom, de örülök, hogy végül te is megtaláltad a helyed. *Hogy mi is történt a szülőkkel, most nem kérdez rá, majd talán egy másik alkalommal. Mona megállapítását hallva pedig önkéntelenül is elmosolyodik. A fogadott jelzőt persze lehetne mellőzni, de neki meg nem kell a kákán is csomót keresnie. Boldogságot ad, hogy a lány aktívan használja ezeket a fogalmakat, mint család és anya (még ha fogadott is). De akkor újra Milosra pillant.*
Mivel szeretsz a szabadidődben foglalkozni? Mi kapcsol ki? És nyugodtan vissza is kérdezhetsz ám, nem kell ennek ilyen interjú szagúnak lennie. *Szélesedik a mosolya. Pedig okoz némi kognitív disszonanciát benne, hogy egyrészt valóban nem akar kihallgató tiszt lenni, de ugyanakkor az összes - mai divatos kifejezéssel élve - red flag-et szeretné kiszűrni.*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, #37251 / 2026.04.26. 21:03:41
[Valahol a belvárosban]

*Szeretettel pillant Milosra, ahogy beszél, el tud veszni a figyelésében. Erre kicsit még rá is tesz a kéz a kezén, teljes mértékben kellemes melegség önti el a mellkasát.*
- Mindketten jók vagyunk fogadott családokban *teszi hozzá egy félmosollyal.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37250 / 2026.04.21. 22:43:57
[Valahol a belvárosban]

*A kérdésen, noha költői, képes tényleg elgondolkodni.*
-Bennem úgy él, hogy érdeklődm valami iránt, és azon belül megtalálom, amiben jó is vagyok. De a külső nyomás le tudja ölni a lelkesedést valóban. *Ki tudja, mennyire örültek volna az életpályájának, ha eredeti felállásban maradnak, de ezt már sosem fogjuk megtudni. Picit elhúzza a száját Mona szavaira, mert azért az egy különleges helyzet, rá is teszi a tenyerét a lány kézfejére, ha már odakerült az a lábára. A kérdés nem tűnik úgy, hogy nagyon rosszul érintené, azért számított rá, hogy ilyesmikre is rákérdeznek, ha már ismerkedés van.*
-A falkám a családom. A szüleim már nem élnek. *Teszi hozzá azért a pontosítás kedvéért.*
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37249 / 2026.04.19. 14:33:02
Hogy máshogy is kezdődne? *Elmosolyodik.* Már csak az is szerencse, ha a gyerek érdeklődik afelé, amiben tehetséges. Képzeld el, ha minden álmod lenne régésznek lenni, de semmi affinitásod a történelem és a művészetek felé. Nem hangzik koherensen, de megtörténhet. Vagy ha a családi nyomás tol egy irányba, ami tőled idegen. *Aztán szenved az ember egy életen keresztül. Valóban szerencse, ha együtt állnak a csillagok, amikor a fejlődésről és az edukációról van szó.*
Van családod? *Óvatosan pillant a fiúra, tudja, hogy érzékeny téma lehet, szóval nem fogja személyes sértésnek venni, hogy ha elmismásolja a választ. Csak kíváncsi. Közben a tekintete még egyszer az üdvözlőlapra téved, ami boldogsággal tölti el, de aztán fogja és a táskájába - biztonságba - teszi. Nehogy üdítő, vagy étel koszolja össze.*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, #37248 / 2026.04.01. 22:39:47
[Valahol a belvárosban]

*Egyikre és másikra is pillant, teljesen jó, hogy mindketten meg akarják védeni, habár magát is képes. Azért jó tudni. Asztal alatt nyomja neki a lábát Milosénak finoman.*
- Nehéz jövőről gondolkodni olyan helyzetben, ahol a holnap se biztos *biccent. Hamar megtanulta, hogy semmi sem garantált és mindennek ára van.
Az interakcióra elmosolyodik.*
- Én is téged *teszi hozzá, utána csak visszaül a pozíciójába, kicsit rásimítva Milos térdére is, mert túl rég volt fizikai kontaktus.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37247 / 2026.03.31. 21:15:21
[Valahol a belvárosban]

-Ezzel együtt tudok érezni. *Szélesedik ki a mosolya, rápillant Monára is, hogy más lenne, amikor tradícióval vizsgálja a vért - bár nem tudja, milyen a másik oldalról, de tudja, hogy ez bizony így van. *
-Az én környezetemben pont hogy mindenki nagyon döntésképtelennek tűnt. Egy csomóan úgy kezdték az alapszakot, hogy hát jó voltam kémiából... *Felhúzza a vállait, mert ő ezt nem érti annyira, de tudja, hogy például Monának is kellett jó idő, hogy határozott célt találjon magának. Érezhetően nem elítélő, hanem őszintén furcsának találja a dolgot.*
-Azt hiszem, ebben a vonatkozásban tényleg szerencsés vagyok. Mindig támogatta a környezetem a tanulmányaim. *Gondolkozik el kicsit ezen, hogy aztán a másik kettő interakcióján kedvesen mosolyodjon el, és egyen még pár falatot addig.*
Krizsók Irén
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Krizsók Irén, Független értékbecslő #37246 / 2026.03.31. 19:00:50
*Bólint Milos felé.* Csak a legjobbat szeretném Monának. *Ez minden valamire való szülőbe bele van kódolva. Arról pedig nem is esett szó (nem is fog), hogy tudtával a szóban forgó intézet még mindig nem alanyi jogon, két szép szempárért nyújtja a szolgáltatásait. A fiút tovább hallgatva aztán megint elmosolyodik.*
Sajnos úgy szocializálódunk nagyon régóta, hogy elvárás, hogy tizenévesen tudd, hogy mit fogsz csinálni hátralévő életedben. Ez semmilyen vonatkozásban nem egészséges. A szerencsések közé tartozol, hogy kaptál elég teret kibontakozni. Legalábbis erre következtetek. *Könnyedén kerülhetett volna olyan élethelyzetbe, ahol elfecsérlődött volna a tehetsége. Persze tíz percnyi és öt mondatnyi ismeretség alapján nem fog mélyre menő összefüggéseket meglátni, helyette szorosan visszaöleli a lányt.*
Szeretlek kisbogár. *Puszit is nyom a halántékára.*
Őri Ramóna
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Őri Ramóna, Az V-ös birtok munkatársa #37245 / 2026.03.30. 23:23:10
[Valahol a belvárosban]

*Kicsit megbillenti a fejét, nem teljesen követi a gondolatmenetet, hogy labor vizsgálat vételére minek menne egy genetikushoz mondjuk, de nem egy logikán mennek Irénnel ilyenkor, ő mindig úgy érzi inkább, kolonc bárki nyakán egy kontroll. Persze ő maga jól tudja, milyen szoros viszonyban áll Milos a vér eredményekkel, amit a nő még csak most fog hallani.*
- Kicsit más, mikor tradícióval vizsgálja a vért *teszi hozzá, bár nyilván nem Irénnek kell taglalni a született képesség nyújtotta előnyöket.
Az egymásra találásra felhúzza kicsit a vállait, nem hisz különösebben sorsban, végzetben vagy akárminek nevezik is, de kétség sem fér hozzá, hogy szerelem volt kábé négy és fél percet követően, ami azóta is mélyül. *Most például oldalra pillant a másikra csillogó szemekkel.
Kicsit szélesedik a mosolya a válaszra, határozottan bólint, és átkarolja Irént, na nem végtelenségig.*
Milos Medved
Aktuális
Válasz erre Könyvjelző mentése Üzenet küldése
Milos Medved, Klinikai laboratóriumi kutató #37244 / 2026.03.30. 22:52:51
[Valahol a belvárosban]

-Ó. *Így már azért jobban érti a fennakadást.* -Nem hiszem, hogy sokkal később érkeztem, de a legtöbb hasonlóan extra esetbe belevontak, a vér a specialitásom. Általában a háttérben dolgozom, csak vért venni szoktam közvetlen a kliensektől, de igazából nem nagyon volt más igény legutóbb sem, Mona pedig két ünnep között érkezett, szóval bőven elég voltam én. *Húzza fel a vállait mosolyogva. Nem úgy tűnik, mint aki magára veszi az aggodalmat, teljsen természetes. Szélesedik is a mosolya a lány megjegyzésére, hogy aztán bólintson Irén megállapítására - valahogy úgy. A kérdésre válaszolna is rögtön, de a lerására muszáj felnevetnie röviden.*
-Mondanám, hogy ennyi elég is, de biztos vagyok benne, hogy ennél azért kicsit mélyebbre is tudunk menni. Talán a legalapabb dolgok rólam, hogy szlovák vagyok, likantróp és hydro. Őszintén nem emlékszem olyanra gyerekkoromból sem, hogy nem valami hasonlóval szerettem volna foglalkozni, mint most teszem. Mármint nincsen meg a fejemben, hogy gemmárius akartam volna lenni, vagy valami befolyásos üzletember, mint a többiek a közelemben, mindig valamibe jobban és jobban bele akartam ásni magam. Emlékszem, órákat ültem az Ipoly partján, és csak a vizet figyeltem mindenemmel. *Az egyértelmű, hogy szívesen beszél, és nem is esik nehezére. Valóban van némi akcentusa, bár ő inkább az a típus, hogyha elé időt tölt teljesen magyar környezetben, akkor könnyedén átveszi a hangsúlyokat, de a magánhangzói - főleg az ékezetesek - érezhetően hosszabbak és mélyebbek.
Amíg a többiek az üdvözlőlappal foglalkoznak, ő falatozik kicsit, de azért figyel. Tisztában van vele, hogy Monának nagyon fontos volt ez, bár nyilván a mélységeibe ennek nem lát bele teljesen, de nagyjából tudja értelmezni a jelentőségét.*
következő 20 hozzászólás következő oldal

Archívum

Vissza a Martion főoldalra